طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی | البرز استپ

آشنایی با بهترین طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی - البرز استپ


پله بهترین طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی در البرز استپ

طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی به سبب ظرافتی که این محصولات دارند باید توسط افراد و شرکت های معتبر صورت گیرد. راه پله ها در زیبایی و کارایی طراحی داخلی ساختمان ها نقش مهمی دارند.
در واقع می توان گفت، پله ها به دکوراسیون داخلی منازل شکل می دهند. این راه پله ها هستند که ساختار ساختمان را معرفی می کنند.
از این رو باید در طراحی و انتخاب نوع پله ها دقت زیادی به خرج داد. برای دکوراسیون خانه های لوکس و مجلل می توان از راه پله های دوبلکس سلطنتی استفاده کرد. این راه پله ها برای نشان دادن سبک طراحی سلطنتی، گزینه بسیار مناسبی به شمار می روند.

جهت بهره مندی از مقاله ذیل، چند دقیقه ای با ما همراه باشید

ویژگی پله دوبلکس سلطنتی

پیش از استفاده از پله های سلطنتی باید با ویژگی های این المان آشنا شوید. اصلی ترین و مهم ترین ویژگی این راه پله ها، طراحی این عناصر به سبک سلطنتی است.
در واقع می توان گفت، مجلل بودن از پارامتر های اصلی این راه پله ها محسوب می شود.

این پله ها با زرق و برق فراوان، توجه هر بیننده را به خود جلب می نمایند. می توان گفت هدف اصلی از طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی زیبایی دکوراسیون و رخ کشیدن شکوه دکوراسیون است. از پله های دوبلکس سلطنتی می توان در هر مکان و خانه دوبلکس استفاده کرد.
البته باید به تناسب این محصولات با دکوراسیون توجه داشته باشید. اصولاً پله های سلطنتی برای استفاده در مکان هایی با مساحت زیاد و محیط های بزرگتر ساخته می شوند. بنابراین اگر قصد ساخت خانه لوکس و مجلل دارید این پله می تواند گزینه مناسبی ارتباط دو طبقه ساختمان باشد.

طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی | البرز استپ
انواع پله دوبلکس سلطنتی – البرز استپ

انواع پله دوبلکس سلطنتی

پله دوبلکس سلطنتی با توجه به نوع طراحی و ساخت، در انواع مختلفی ساخته می شوند. غالباً در ساخت این راه پله ها، متریال بتن و سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. به کارگیری این متریال، دلایل گوناگونی دارد.
اولین دلیل استفاده از این متریال، حفظ اصالت سلطنتی این المان می باشد. نرده ها، نقش بسیار پر رنگی در جلوه و زیبایی پله های لوکس ایفا می کنند. از این رو در طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی به ریزه کاری های این محصولات توجه ویژه ای می شود.
در واقع بیشترین تفاوت پله های سلطنتی با سایر پله ها، در طراحی نرده این محصولات می باشد. اما از نظر ساختار، می توان این پله ها را در انواع زیر دسته بندی نمود:

پله دوبلکس سلطنتی تک مسیر

یکی از مهم ترین مسائلی که در ساخت پله مورد توجه قرار می گیرد، شرایط محیط است. هنگامی که قرار است راه پله در گوشه ساختمان باشد از یک مسیر برای اتصال طبقات استفاده می شود.
همچنین در برخی ساختمان ها وسعت طبقات به اندازه ای نیست که دو مسیر برای رفتن به طبقات بالاتر تعیین شود.
در این حالت پله های تک مسیر گزینه بسیار مناسبی خواهند بود. پله های تک مسیر به پله هایی گفته می شود که محل ورود و خروج آنها تنها یک مسیر باشد.

پله دوبلکس سلطنتی دو مسیر

از دیگر انواع پله های دوبلکس سلطنتی می توان به پله های دو مسیره اشاره کرد. طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی دو مسیره زیر نظر مهندسین حرفه ای انجام می شود. این مدل از پله ها، بیشتر در فضاهای بزرگتر کاربرد دارند.
شما با کمک پله های دو مسیره می توانید دکوراسیون منزل خود را مجلل تر و لاکچری تر جلوه دهید.

پله های دوبلکس سلطنتی به دو صورت اجرا می شوند. در نوع اول، مسیر پله ها یکی بوده و راه پله در وسط طبقات قرار می گیرد. این در حالی است که ورودی و خروجی هر کدام از راه پله ها دو مسیره می باشد.

در نوع دیگر پله های دو مسیره، دو پله تک مسیره در دو طرف ساختمان اجرا می شود. هر کدام از این راه پله ها، دارای یک مسیر هستند.
شکل ظاهری این پله ها مانند دو پرانتز رو به روی یکدیگر است. این سبک طراحی راه پله، به محیط گستره تر و متریال بیشتری نیاز خواهد داشت. این نوع پله با عنوان پله های سوپر دوبلکس نیز شناخته می شوند.

طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی | البرز استپ
پله دوبلکس سلطنتی دو مسیر – البرز استپ

پله گرد سلطنتی

در برخی موارد، شرایط ساختمان به گونه ای است که برای اتصال طبقات به پله پیچ یا گرد نیاز خواهید داشت. در این زمان می توانید با استفاده از پله پیچ سلطنتی، زیبایی محیط پیرامون خود را چند برابر کنید. طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی از نوع گرد می تواند جلوه بصری دکوراسیون منزل را زیباتر نشان دهد.

هزینه طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی

یکی از مهم ترین چالش ها در ساخت پله سلطنتی، قیمت و هزینه ساخت این پله ها می باشد. توجه داشته باشید که محاسبه قیمت پله سلطنتی با پارامترهای مختلفی سنجیده می شود. اما در کل، پله های سلطنتی نسبت به دیگر انواع پله ها با هزینه بیشتری ساخته و اجرا می شوند.

در ساخت این پله ها، متریال بیشتری مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از متریال بیشتر و با کیفیت تر در ساخت، قیمت پله های سلطنتی را افزایش می دهد.
البته در کنار این عوامل می توان هزینه طراحی و ساخت پله های سلطنتی را نیز در نظر گرفت. زیرا ساخت و اجرای این پله ها، بسیار دقیق و حساس است.
به گونه ای که طراحی و ساخت پله های سلطنتی باید با محاسبات دقیق مهندسی انجام شود. بنابراین بهتر است برای ساخت پله سلطنتی ایده آل، از مهندسین و طراحان حرفه ای کمک بگیرید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

گروه صنعتی البرز استپ از معتبرترین شرکت های طراحی و ساخت پله دوبلکس سلطنتی است. این شرکت با سابقه ۱۰ ساله، توانسته است خدمات کارآمدی را در زمینه ساخت انواع پله ارائه دهد و بهترین سازنده راه پله دوبلکس در تهران شناخته شود.
شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما، از خدمات و نحوه خدمات رسانی آگاه شوید. مهندسین سازه و طراحان خبره البرز استپ، درخواست شما را بررسی کرده و طرح دلخواه شما را اجرا می کنند.
در ساخت این محصولات از متریال درجه یک استفاده خواهد شد. بنابراین می توانید با اطمینان از کیفیت محصولات البرز استپ، طراحی و اجرای راه پله را به این شرکت بسپارید. با بررسی هزینه ها و قیمت های ارائه شده در البرز استپ، از مناسب بودن قیمت ها نیز آسوده خاطر خواهید بود.

از همراهی شما سروران گرامی سپاس گزاریم
تحریریه البرز استپ

راه های ارتباطی ما

مشاوره سریع:  ۰۹۱۲۵۲۶۶۳۹۱

تلفن کارخانه: ۳۲۷۱۴۳۱۴-۰۲۶

آدرس : استان البرز ، کرج ، میدان استاندارد ، بلوار کامیون داران ، مجتمع صنعتی البرز ، نارون ۸ ، کارگاه صنعتی البرز استپ

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پنج =