اجرا کننده پله دوبلکس با بهترین کیفیت در البرز - البرز استپ
بهترین تولید کننده پله دوبلکس با قیمت مناسب – البرز استپ

ساخت پله دوبلکس در تهران توسط شرکت البرز استپ

در حال حاضر یکی از مهم ترین المان هایی که می تواند باعث زیباتر شدن و جلوه بیشتر فضا شود، پله است.
به همین دلیل ساخت اصولی یک پله از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پله ها در انواع متفاوتی تولید می شوند که افراد می توانند با توجه به سلیقه خود و فضایی که می خواهند از این پله در آن استفاده کنند، یکی از آن ها را انتخاب و خریداری کنند.
یکی از راه پله هایی که امروزه با ویژگی ها و کاربرد هایی که دارد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، پله دوبلکس می باشد. این نوع پله علاوه بر این که دو طبقه را به هم متصل می کند، می تواند جلوه بسیار شیکی به فضا ببخشد.

کاربرد این نوع پله

از پله دوبلکس بر خلاف اسمی که دارد، می توان علاوه بر خانه های دوبلکس در مکان های دیگری از استفاده کرد.
برای مثال در هتل ها، فروشگاه ها، مراکز تجاری و رستوران ها از این پله بهره می برند. این پله در بین افراد از محبوبیت زیادی برخوردار است و می توان از آن حتی در مکان های کوچک هم استفاده کرد.
علاوه بر این محیط را بسیار زیباتر می کند و بهترین گزینه برای مکان های فروشگاهی است.

انواع متفاوت این راه پله

پله دوبلکس دارای انواع متفاوتی است که با توجه به نیاز خود، می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. به همین دلیل در این قسمت انواع این پله را نام می بریم:

  1. گرد یا مارپیچی
  2. مستطیلی
  3. منحنی
  4. L شکل
  5. مدرن

پیشنهاد ما به شما عزیزان

پله دوبلکس برای اغلب خانه ها و حتی محیط هایی که دارای بیش از یک طبقه است کاربرد دارد. به همین دلیل شما می توانید برای طراحی و ساخت پله داخلی ساختمان خود در ابعاد و مدل های مختلف، با شرکت البرز استپ در استان البرز تماس بگیرید.